fbpx
logo
Ligarba Turizm 1994 yılında kurulmuş IATA üyesi A grubu seyahat acentasıdır. Tüm dünya vize işlemleri, Çin Vizesi, Uçak Bileti, Otel Rezerbasyonları, Yurtdışı Kültür ve Fuar Turları, MICE, Incentive turlar düzenlemektedir. Türk Çin Kültür Derneği kuruluşudur.
+902122917373
[email protected]
Top
 
Ligarba Turizm / Umman Turu

Umman Turu

1399$ 1150$ Kişi Başı
 • Destinasyon
 • Çıkış Zamanı
  14 Şubat
 • Dönüş Zamanı
  16 Şubat
 • Dahil Olan Hizmetler
  Umman Turu
  Çıkış Vergisi
  Giriş Ücreti
  Konaklama
  Kişisel Rehber
  Kahvaltı
  Öğle Yemeği
  Akşam Yemeği
 • Dahil Olmayan Hizmetler
  Uçak Bileti
  Ekstra Turlar
1
1.GÜN İSTANBUL - MUSCAT
Uçuş saatinizden 2 saat önce Ligarba Turizm kontuarında buluşma. ​Keyifli bir uçak yolculuğunun ardından; otelimize varış. Geceleme otelimizde.  
2
2. GÜN MUSCAT
Sabah otelimizde kahvaltının ardından 1.Sultan Qaboos Grand Mosque camii ziyareti 2.Royal Opera House 3.Fish and Vegetable Market 4.Bait Al-Zubare Museum 5.Al-Alam Palace for His Majesty Sultan 6.The Portuguese Forts from out said Geceleme otelimizde.  
3
3. GÜN MUS
Sabah kahvaltısının ardından, 1.Yunus gösterisi ve dileyen misafirlerimiz için yunuslarla yüzme deneyimi 2Mutrah Corniche and Souq ziyareti Keyifli turumuzun sonu ve İstanbul'a hareket.  

Önemli Not: Son gece konaklama yoktur. Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılan tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.

TUR KONUMU

DEĞERLENDİRME YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.