fbpx
logo
Ligarba Turizm 1994 yılında kurulmuş IATA üyesi A grubu seyahat acentasıdır. Tüm dünya vize işlemleri, Çin Vizesi, Uçak Bileti, Otel Rezerbasyonları, Yurtdışı Kültür ve Fuar Turları, MICE, Incentive turlar düzenlemektedir. Türk Çin Kültür Derneği kuruluşudur.
+902122917373
info@ligarbatravel.com

FOLLOW US:

+90 212 291 73 73
Top
 
Ligarba Turizm / Umman Turu

Umman Turu

1399$ 1150$ Kişi Başı
 • Destinasyon
 • Çıkış Zamanı
  14 Şubat
 • Dönüş Zamanı
  16 Şubat
 • Dahil Olan Hizmetler
  Umman Turu
  Çıkış Vergisi
  Giriş Ücreti
  Konaklama
  Kişisel Rehber
  Kahvaltı
  Öğle Yemeği
  Akşam Yemeği
 • Dahil Olmayan Hizmetler
  Uçak Bileti
  Ekstra Turlar
1
1.GÜN İSTANBUL - MUSCAT
Uçuş saatinizden 2 saat önce Ligarba Turizm kontuarında buluşma. ​Keyifli bir uçak yolculuğunun ardından; otelimize varış. Geceleme otelimizde.  
2
2. GÜN MUSCAT
Sabah otelimizde kahvaltının ardından 1.Sultan Qaboos Grand Mosque camii ziyareti 2.Royal Opera House 3.Fish and Vegetable Market 4.Bait Al-Zubare Museum 5.Al-Alam Palace for His Majesty Sultan 6.The Portuguese Forts from out said Geceleme otelimizde.  
3
3. GÜN MUS
Sabah kahvaltısının ardından, 1.Yunus gösterisi ve dileyen misafirlerimiz için yunuslarla yüzme deneyimi 2Mutrah Corniche and Souq ziyareti Keyifli turumuzun sonu ve İstanbul'a hareket.  

Önemli Not: Son gece konaklama yoktur. Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılan tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır.

TUR KONUMU

DEĞERLENDİRME YAZ

Bu site; spam mesajları azaltmak için Akismet kullanmaktadır.