fbpx
logo
Ligarba Turizm 1994 yılında kurulmuş IATA üyesi A grubu seyahat acentasıdır. Tüm dünya vize işlemleri, Çin Vizesi, Uçak Bileti, Otel Rezerbasyonları, Yurtdışı Kültür ve Fuar Turları, MICE, Incentive turlar düzenlemektedir. Türk Çin Kültür Derneği kuruluşudur.
+902122917373
info@ligarbatravel.com

FOLLOW US:

+90 212 291 73 73
Top
 
Ligarba Turizm / Günübirlik Sünnet Gölü / Mudurnu Fotoğraf Turu

Günübirlik Sünnet Gölü / Mudurnu Fotoğraf Turu

299₺ 260₺ Kişi Başı
 • Destinasyon
 • Çıkış Zamanı
  27 Ocak 2019 Pazar, 06:00 - Ligarba Turizm Önü , 06:30 - Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
 • Dönüş Zamanı
  27 Ocak 2019 Pazar 21:30
 • Dahil Olan Hizmetler
  Günübirlik Sünnet Gölü / Mudurnu Fotoğraf Turu
  Kişisel Rehber
  Kahvaltı
  Öğle Yemeği
 • Dahil Olmayan Hizmetler
  Çıkış Vergisi
  Giriş Ücreti
  Konaklama
  Akşam Yemeği
  Uçak Bileti
  Ekstra Turlar
1
SÜNNET GÖLÜ
İlk durağımız Erenler ve Korudağ tepeleri arasındaki vadinin doğal yollarla tıkanmasıyla oluşan Sünnet Gölü olacak. Kahvaltımızı Sünnet Gölü'nde yapıp gölün etrafında yaklaşık 2 saat sürecek olan yürüyüşümüze başlayacağız. Yürüyüşümüz sırasında, muhteşem kar manzarasını göl ile birlikte uzun pozlama yaparak seyre dalacağız. Göl yürüyüşümüzün ardından yaklaşık 40 dakika sürecek bir yolculukla Mudurnu'ya ulaşıyoruz. Burada öğle yemeğimizi yiyip tarihi ilçeyi ve konaklarını keşfe çıkıyoruz.
2
MUDURNU
1650 yılında Mudurnu'ya gelen Evliya Çelebi Mudurnu Kalesi'ni 8 köşeli, 20 kuleli, bir kapılı, binası kararmış, sur ve kaleleri çökmüş eski bir yapı olarak tasvir eder. Bizans Dönemi'nden günümüze kadar ulaşmış olan kale kurtarılmayı beklemektedir. Mudurnu, Osmanlı Dönemi'nde üç sultan adına cami yapılmış kültür ve ticaret merkezi olan bir yerdir.  Turumuz sırasında 1374 yılında yapılan Yıldırım Bayezid Camii, 1546 yılında yapılan Kanuni Sultan Süleyman Camii, 1890 yılında ahşap olarak yapılan Saat Kulesi ve konakları fotoğraflama şansını elde edeceğiz.  

TUR KONUMU

MUDURNU

DEĞERLENDİRME YAZ

Bu site; spam mesajları azaltmak için Akismet kullanmaktadır.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

* Lüks araçlar ile gidiş dönüş ulaşım * Çevre Gezileri * Serpme Sabah Kahvaltısı (Sünnet Gölü Doğal Yaşam Oteli) * Öğle Yemeği (Tekkeliler Konağı) * Fotoğraf Danışmanlığı * Ligarba Turizm Güvencesi *Tursab Zorunlu Seyahat Sigortası

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 

*Tüm özel harcamalar * Müze ören yeri girişleri